Výprava do Mostu 15. – 17. únor 2019

Pátek začal slibně. Slavila jsem své 21. narozeniny a věděla jsem, že večer i další 2 dny strávím s partou kamarádů na výpravě. S tím jsem také s bandou skautů a smečkou vlčat vyrazila na vlak. Při čekání na další spoj jsme si dali v Ústí nad Labem dort, který jsem pro všechny připravila. A pak už nás přivítal samotný Most. Město tak ošklivé, že i my, Kralupáci, jsme všichni do jednoho litovali občany (i holuby, a že jich tam je), kteří tam žijí.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je j1_p-fvTTT_Ic6325vErHyl36SjWGKUinuLoMXYs4tMbSicdsGVTxA0NcQeR-TrVM9kLKvDXYPvZ3OpWdCgW2pouzFctMVQo54jqVoXNlcRxpfLrvRhL9ZG2_xTDNeQHBN2CJGJl.

Po parádním spánku jsme tedy v sobotu vyrazili vstříc samotnému centru – neohroženě přesvědčeni, že kvůli nákupu na snídani, oběd, večeři a svačinu to zvládneme. Ano, dali jsme to. Po kaších k snídani, které jsme uvařili, jsme se ale raději vydali do nejhezčích míst v okolí – na hrad Hněvín a k přestěhovanému kostelu.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je xZKnSDUBZ8JtYui1yyC3Mbtir8cSec4kjeCjw-djo1OVsFUFsMTBKd_9oaD_xfs6YbOUSdNq-4NTomXTwbl4Adnr4ENH5fV-6OrW5swLoqhj94sfaBZD4HQKnoWdV9aBIIUO9zx0.

Tolik šedi v jednom dni bychom totiž asi neunesli. 😀Slunce se k nám hned na začátku přidalo, a tak jsme měli výlet opravdu krásný. Zpestřením byla třeba injekční stříkačka (naštěstí zajištěna krytem), kterou jsme zodpovědně odevzdali místní policii.

Po návratu nás čekal pozdější oběd od skautů. Smlsli jsme si na další Zelňačce 2.0 (co se stalo s tou předcházející se ani neptejte!). Nastal odpolední klid ukončený jako vždy “strašně brzy”. Nic naplat! Večeře je zase naše starost. 1 šestka vaří, další se řadí jak na U6. Podle tohoto plánu je večeře na stole téměř včas. Jde o poslední jídlo do ešusů takže už večer začínáme s balením.

Večer je však dlouhý a zdaleka nekončí ve 20:00. Do dalších 2 hodin se nám ještě vejde noční hra a čajovna (s často nepitelnými čaji). 😀

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je jthW0sNugIVwDlZxtXgDH8HUEBy0S9WlB9zc10gAqFQ2MZdTA9nhpSxowsGlyAki-AIHD-iD4LAETPImQy7CB8ugZj3ooSNrmbUzBmtz6Sct58oRyt4WuqpSgRplhooNt_l2Owlj.

Neděle už se nese ve znamení vstaň-hygiena-zabal-snídaně venku-úklid. Ve 12:00 už jsme v Kralupech a Ti, kteří ještě zvládnou stát na nohou vyrážejí na Den Zamyšlení na Báru. Ano, nejeden člen našeho oddílu tam usnul (včetně vedení).

Co k tomu dodat? Když se náhodou sejdeme někde spolu, chceme si to užít natolik, že odpočinek posouváme až na dobu návratu. 😀

Otázky pro vlčata, pokud chcete vědět víc Seznam

  • Jak se volá na městskou policii?
  • Jak na Tebe působil Most?
  • Co byla ta čajovna? Prý tam byly nějaké otázky, pamatuješ si nějakou?
  • Stihli jste vlak z Mostu?

Doubravka

?>