TÁBOR 2020

Už v půli března se společně připravujeme na to, co nás bude čekat na táboře. A ať už jde o různé tvoření, seznamování se se Střelou, nebo různé plány na programy a na vylepšení táboření, to všechno lze alespoň částečně vytvořit online. Zde bude postupně přibývat seznam toho, co jsme už vymyslely.


Krom toho zde naleznete i dokumenty, které jsou nezbytnou podmínkou účasti a další užitečné informace. Pokud by vám zde něco chybělo, tak se na nás určitě obraťte.
– za vedení Kvítek – Tereza „Wendy“ Hardtová (wendy@skaut.cz)


Dokumenty ke stažení:


Přihláška a ostatní dokumenty
Přihlášky je třeba odevzdat některému vedoucímu (ideálně Elínovi) do 4.5.2020! Později bude přihláška samozřejmě stále platná, ale výrazně nám to ulehčí práci.

Druhá část dokumentů se bude odevzdávat v obálce ve které tedy bude posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, prohlášení, kopie očkovacího průkazu s kartičkou pojištěnce a případně léky s popisem (léky stačí odevzdávat až při odjezdu). Nejpozdější termín odevzdání ještě zveřejníme (záleží na vybírání beden).

Bezinfekčnost se bude odevzdávat až při odjezdu!


Balení
Skautky si budou balit do vojenských beden (zhruba 60x30x20 cm), které jsou ve skautském skladu (Lutovítová 594). Termíny rozdávání a vybírání beden zveřejníme později (ne dřív než v květnu).


Cena
Tábor bude stát celkem 3000,-.
Celou částku prosím uhraďte do 1. 6. 2020 na bankovní účet 2801050859/2010, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte bez části za lomítkem, specifický symbol je 3744.
V případě potřeby je možné vystavit fakturu pro zaměstnavatele, popř. i některé pojišťovny připívají na tábory dětem.


Cesta na tábor a zpět + bonusová nabídka
Odjezd na tábor bude společný. Informace o srazu později upřesníme.
Tak jako v předchozích letech, i letos prosíme o vyzvednutí děvčat z tábora rodiči, a to v pátek 31. 7. od 15 do 20 hodin na tábořišti. Tento rok však bychom chtěli všem rodičům nabídnout možnost přespání z pátka na sobotu na Střele. Všechny stavby už budou sice zbořené, ale když každý přijede s vlastním stanem a vařičem, tak si myslíme, že by to mohl být příjemně strávený čas a příležitost k poznání nejenom našeho tábořistě. 🙂


Adresa tábora bude stejná jako v přechozích letech: Skautský tábor Střela, u p. Trnky, Černá Hať, 331 41, pošta Mladotice      

(http://www.strelka.cz/vlcata-2/tabor-2018/ – informace o cestě na tábořiště, které se vám budou hodit při sobotním vyzvedávání)