Skautky

Upozornění: Tábor se blíží a s ním i potřeba zařizování různých papírů. Více informací zde.

 

Nové informace k táboru

 

Drazí rodiče,
z technických důvodů nakonec v sobotu 7. června pojedeme z vody (během odpoledne) na jeden večer domů, kvůli přebalení. Na Střelu budeme odjíždět v neděli 8. dopoledne. Omlouváme se za vzniklé komplikace.
Vybírání sbalených beden proběhne v sobotu 30. června v 18:00 na Báře (platí pro všechny skautky, i ty, které nejedou na vodu). Prosíme, přineste s sebou i všechny dokumenty, které jste ještě neodevzdali (můžete je sice odevzdat ještě u vlaku, ale takto to bude komfortnější a problémy se lépe vyřeší – např. že bezinfekčnost musí mít datum odjezdu atd., byly bychom vám za to vděčny).
Chtěli bychom Vás také poprosit o pomoc při bourání tábora. Pokud byste měli v pátek 20. čas již během dne a byli byste ochotni nám přijet pomoct, budeme rády, protože každá ruka dobrá. V případě zájmu, prosím, kontaktujte vedení. Moc děkujeme.
Zároveň na Vás máme ještě jednu otázku/prosbu. Nemáte někdo náhodou velké auto (nebo nevíte o někom, kdo ho má), kterým byste byli ochotni přivézt nám na tábor bedny a další materiál (bohužel se jedná o všední den, buď úterý 10. večer nebo středa 11.)? Děkujeme za jakoukoli odezvu.
Adresa tábora bude stejná jako v přechozích letech: Skautský tábor Střela, u p. Trnky, Malá Černá Hať, 331 41, pošta Mladotice
Pokud bude s čímkoliv problém, rády se vám pokusíme pomoci.
Budeme se těšit
Marie Měkotová (721580155) a Tereza Hardtová (776789266)

 

Právě jste zavítali na stránky Kvítek, 5.oddílu skautek z Kralup nad Vltavou. Můžete zde nalézt vše o našem oddíle od informací k výpravám, seznámení s družinami až po fotky z akcí. Pokud chcete zjisti více o skautingu samotném, tak Vám doporučujeme tyto stránky.

 

 

Plán výprav a oddílových schůzek v roce 2017/18:  

Na oddílové schůzky a výpravy (pokud není určeno jinak), chodíme ve skautských krojích. Ke kroji patří hnědé nebo zelené (černé) kalhoty, kraťasy nebo sukně. (viz  vybavení)

(Pokud se vám kalendář na této stránce nezobrazuje – zkuste se odhlásit z vašeho účtu na Googlu nebo otevřete stránku v jiném prohlížeči.)

 

V případě nějakého třeba obsahového problému na stránkách se obraťte na někoho z vedení našeho oddílu, děkujeme. 🙂