Program Dne zamyšlení 2019

Vážení hosté,
skautský dům Bára (mapa zde) se pro veřejnost otevře v neděli 17. 2. ve 13:00. Hned ve 13:10 bude u stožáru na dvoře svolán nástup (kroje nejsou na škodu, ale není to povinné). Po nástupu se všichni přesuneme do klubovny vlčat (nemusíte se obávat, že netrefíte, bude zde hodně lidí, kteří vám rádi pomohou), kde se můžete těšit na skautkami připravené vystoupení. Co přesně vám zahrají, necháváme jako překvapení.

Po představení je program plně ve vašich rukou. Skautky připravily mnoho aktivit, ze kterých si můžete vybírat – tradiční kavárna, speciální úniková hra, dětský koutek i s tvořením, různé výstavy (Kvítkovská tvorba, přiblížení Dne zamyšlení, …), promítání legendárních snímků (nejen Brutar a staré videoklipy, ale i nová dílka) a tak podobně. 
Bude-li poptávka, je možno si i přinést nějaký hudební nástroj a společně si zazpívat…

Speciálním hostem tohoto ročníku je Aleš Zeman (Ali), který si pro nás připravil besedu o zahraničních expedicích, které podnikl a k tomu pár tipů, jak takovou expedici zorganizovat.

Konec akce je naplánován na 17:00, kdy se znovu sejdeme u stožáru a rozloučíme se zpěvem skautské večerky (takové přání na dobrou noc). 
Pokud se najde zase pár ochotných lidí, kteří se s námi pustí do úklidu, budeme tuze rádi, ale je to zcela dobrovolné. :))

Peníze získané během této akce si najdou někoho, komu mohou pomoci. Minulé roky jsme přispěli třeba azylovému domu, kralupskému psímu útulku nebo rodině Ptáčkových.  


Těší se na vás
5. oddíl skautek „Kvítka“ z Kralup nad Vltavou


Pozvánka na letošní Den zamyšlení

Bonusový plakát k přiblížení Dne zamyšlen/sesterství 
?>