40% oddílová sleva na sortiment Husky

Ze skautského ústředí přišla tato nabídka (viz informace dole). Pokud byste stáli o to ji využít, tak je nutné dát vědět přesné znění objednávky Wendy (Tereze Hardtové) na email 19ahardtova@dgkralupy.eu a to do 14.6. do 17:00. (O detailech se pak domluvíte s ní.)
Protože se jedná o oddílovou slevu, tak je potřeba to všechno poslat najednou. Pokud byste si to raději zařizovali individuálně, tak je tu ještě jedna možnost.


Každý může sám zažádat o slevu 30% na svůj individuální nákup – viz https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4535-vyuzijte-30-slevu-na-sortiment-husky (nabídka platí do rozebrání kódů)

A o co vlastně jde? Český kontingent na Světové skautské jamboree, který v létě vyráží do USA na největší skautskou akci na světě, má pro vás jednu dobrou zprávu. Podařilo se mu domluvit nejen pro své účastníky, ale pro všechny oddíly a střediska Junáka – českého skauta 40% slevu na nákup produktů Husky.


Kdy a kde?
Sleva platí do 16. 6. (v našem oddíle do 13.6.)
Kód lze uplatnit v e-shopu Husky: www.huskycz.cz nebo na prodejně JUN shopu (Haškova 7, Praha 7). Slevu nelze využít v kamenných prodejnách Husky (tam ale samozřejmě můžete zboží vyzkoušet).


Na co?
Slevy platí na veškerý sortiment značky Husky. V případě výběru zlevněného zboží se pak sleva počítá z původních maloobchodních cen.

?>